Doğal ve lezzetli atıştırmalıklar

Misyonumuz

Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize değer katmak ve onlara en iyi hizmeti sağlamak üzerine kurulmuştur. Bu misyon, alt markalarımız Nisus Nuts, Nisus Pharma ve Nisus Traffic ile birlikte enerji, inovasyon ve kalitenin bir araya geldiği bir platform oluşturarak gerçekleştirilir.

Vizyon

Her bir alt markamızın kendi sektöründe lider olması ve bu sayede Nisus'un global bir marka haline gelmesidir. Bu vizyon, "Liberate your energy" (Enerjini Özgür Bırak) sloganımızla da desteklenir. Bu slogan, müşterilerimize kendi potansiyellerini keşfetme ve enerjilerini tam kapasite kullanma imkanı sağlamak anlamına gelir.

Nisus Nuts

Nisus Nuts, doğal ve besleyici kuruyemişler sunan bir markadır. Fındık, Antep Fıstığı ve yer fıstığı ürünlerimiz, sürdürülebilir tarım uygulamaları ile yetiştirilir ve her zaman en yüksek kalite standartlarını korur. Her bir atıştırmalığımız, enerji dolu ve lezzetlidir. Nisus Nuts ile her anınıza lezzet katın.

En son çıkan lezzetlerimiz!

Nisus Nut | Hazelnut

Taze ve doğal Nisus Nuts fındıklarıyla gün boyu enerjik hissedin. Doğanın sunduğu bu eşsiz lezzeti keşfedin.

Nisus Nut | Almond

Nisus Nuts bademleri, her anınıza hafif ve lezzetli bir dokunuş katar. Bu doğal enerji kaynağı ile gününüzü canlandırın.

Nisus Nut | Pistachios

Nisus Nuts antep fıstıkları, lezzetli ve canlandırıcı bir atıştırmalıktır. Bu küçük yemişlerle enerjinizi yeniden kazanın.

Hemen iletişime Geç!

İletişime Geç!